banner web

Vyhotovenie lekárskej správy MUDr. Jurajom Frolkovičom predstavuje dôkladný proces vytvárania informačného dokumentu "de novo". Táto správa je určená pre individuálne potreby pacienta, ďalšieho lekára alebo inštitúcií, ako sú Posudková komisia Soc. Poisťovne, ZŤP, súdy a poisťovne.

Charakteristika vyhotovenia lekárskej správy:

  1. "De novo" vytvorenie: Lekárska správa je vytvorená "de novo", čo znamená, že je vypracovaná z nových informácií a poskytuje aktuálny a presný pohľad na zdravotný stav pacienta.

  2. Individualizovaná pre potreby pacienta: Správa je prispôsobená individuálnym potrebám pacienta. Môže slúžiť na lepšie porozumenie vlastnému zdravotnému stavu, sledovanie vývoja, alebo ako súčasť liečebného plánu.

  3. Určená pre ďalších lekárov a inštitúcie: Vyhotovená správa je vhodná pre zdieľanie informácií s ďalšími lekármi, inštitúciami alebo komisiami, ktoré vyžadujú priebežné a presné informácie o zdravotnom stave pacienta.

  4. Využitie v Posudkovej komisii Soc. Poisťovne, ZŤP, súdoch a poisťovniach: Správa je špeciálne prispôsobená pre potreby Posudkovej komisie Soc. Poisťovne, ZŤP, súdov a poisťovní. Poskytuje komplexné informácie potrebné pre konkrétnu posudkovú činnosť.

Vyhotovenie lekárskej správy MUDr. Jurajom Frolkovičom je zamerané na poskytnutie komplexného a presného obrazu o zdravotnom stave pacienta s ohľadom na jeho individuálne potreby a špecifické požiadavky inštitúcií.

x12

 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

Ambulancia nemá zmluvné vzťahy so žiadnou zdravotnou poisťovňou a pacienti si okrem ambulantných výkonov hradia aj plnú cenu lieku v lekárni.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas