banner web

Mimoriadna ambulantná kontrola s MUDr. Jurajom Frolkovičom predstavuje špeciálny moment starostlivosti, ktorý prekračuje rámec obvyklej "pravidelnej" kontrolu. Tento dôležitý proces vyžaduje dodatočné úkony, ktoré sa venujú konkrétnym potrebám pacienta.

x16

Charakteristika mimoriadnej ambulantnej kontroly:

  1. Doplnenie anamnestických údajov: Mimoriadna kontrola umožňuje dôkladné doplnenie anamnestických údajov. MUDr. Frolkovič venuje čas na získanie hlbšieho pohľadu na históriu pacienta, aby lepšie porozumel jeho aktuálnemu stavu a potrebám.

  2. Edukácia príbuzných: V prípade, že pacienta na stretnutie s lekárom sprevádzajú blízke osoby, sú im so súhlasom pacienta poskytnuté informácie a rady, aby príbuzní mohli lepšie porozumieť situácii a efektívnejšie podporovať pacienta v jeho liečebnom procese.

  3. Presahujúci časový rámec 1/2 hodiny: Mimoriadna ambulantná kontrola nekladie obmedzenia na časový rámec. MUDr. Frolkovič sa venuje pacientovi s dôrazom na detaily a presahuje potrebný čas, aby zabezpečil komplexnú starostlivosť.

  4. Preskripcia medikácie na dobu dlhšiu ako jeden mesiac: V rámci tejto kontroly môže lekár predpísať lieky na dlhšie obdobie. Táto stratégia zabezpečuje stály prístup pacienta k liečbe a minimalizuje možnosť nežiadúceho prerušenia pri užívaní liekov. Bežne túto možnosť využívajú pacienti dlhodobo pracujúci alebo študujúci v zahraničí.

Mimoriadna ambulantná kontrola s MUDr. Jurajom Frolkovičom je príležitosťou pre hĺbkové posúdenie a riešenie špecifických potrieb pacienta, prípadne jeho rodiny.


 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

Ambulancia nemá zmluvné vzťahy so žiadnou zdravotnou poisťovňou a pacienti si okrem ambulantných výkonov hradia aj plnú cenu lieku v lekárni.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas