banner web

Vyžiadaná edukácia od MUDr. Juraja Frolkoviča zahŕňa detailné vysvetlenie požadovanej medicínskej problematiky, presahujúce bežné poučenie spojené s plánovanou diagnostikou a terapiou. Taktiež zahŕňa doporučenie vhodnej zdrojovej literatúry a verifikáciu informácií získaných z internetu.


Charakteristika vyžiadanej edukácie:

  1. Detailné vysvetlenie medicínskej problematiky: MUDr. Frolkovič poskytuje podrobné vysvetlenie medicínskej problematiky, aby pacient dostal jasný a hlboký pohľad na svoj zdravotný stav.

  2. Presahujúce bežné poučenie: Edukácia presahuje bežné poučenie a je prispôsobená konkrétnym potrebám pacienta, poskytujúc rozšírený a komplexný pohľad na jeho zdravotný stav.

  3. Doporučenie vhodnej zdrojovej literatúry: MUDr. Frolkovič odporúča vhodnú zdrojovú literatúru, ktorá môže pacientovi pomôcť hlbšie porozumieť danej téme.

  4. Overenie informácií z internetu: Lekár verifikuje informácie, ktoré pacient získal z internetu, poskytujúc spoľahlivé a overené informácie, aby sa minimalizoval riziko nesprávnych údajov.

Vyžiadaná edukácia MUDr. Juraja Frolkoviča je zameraná na poskytnutie komplexných, overených a individuálne prispôsobených informácií pacientovi, čo pomáha pri lepšom porozumení jeho zdravotného stavu.

x2

 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas