banner web

Telefonická konzultácia s MUDr. Jurajom Frolkovičom predstavuje flexibilný spôsob poskytovania starostlivosti, výlučne pre pacientov v starostlivosti JFCare. Táto služba umožňuje komunikáciu a riešenie otázok prostredníctvom telefónu, s ohľadom na jedinečné potreby pacienta.

Charakteristika telefonických konzultácií:

  1. Pri konzultácii ohľadne konkrétneho problému súvisiaceho s vývojom stavu pacienta alebo s ordinovanou liečbou je táto intervencia bezplatná. Telefonická konzultácia v časovom rámci štandardnej ambulantnej kontroly (30 minút) alebo realizovaná namiesto ambulantnej kontroly je spoplatnená rovnako ako ambulantná kontrola.

  2. Výlučne pre pacientov v starostlivosti JFCare: Táto forma konzultácie je vyhradená iba pacientom v starostlivosti JFCare, čím sa zabezpečuje ich priorita a prístup k individuálnym potrebám.

  3. Flexibilita a dostupnosť: Telefonické konzultácie poskytujú flexibilitu v komunikácii s lekárom a zároveň sú prístupné z pohodlia domova. Pacienti môžu diskutovať svoje otázky, obavy alebo potreby priamo so svojím lekárom.

Telefonická konzultácia je užitočným nástrojom na rýchle a efektívne riešenie dôležitých otázok, prípadne poskytnutie podpory pacientom v našej starostlivosti, pretože kladieme extrémny dôraz na individuálny prístup a reálnu dostupnosť lekára.

x7

 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas