banner web

V prípade potreby alebo záujmu zo strany pacienta MUDr. Juraj Frolkovič poskytuje možnosť sprostredkovania špecializovaného vyšetrenia u iného špecialistu alebo klinického psychológa, s pridelením konkrétneho termínu.

Charakteristika sprostredkovania špecializovaného vyšetrenia:

  1. Individuálny prístup k potrebám pacienta: MUDr. Frolkovič dbá na individuálny prístup a rešpektuje potreby pacienta. Ak je potrebné špecializované vyšetrenie, sprostredkuje možnosť konzultácie u odborníka.

  2. Zabezpečenie vyšetrenia u iného špecialistu: Poskytuje pacientovi možnosť zabezpečenia vyšetrenia u iného špecialistu alebo klinického psychológa, ktorý disponuje potrebnými schopnosťami a skúsenosťami.

  3. Pridelenie konkrétneho termínu: MUDr. Frolkovič sprostredkuje termín pre vyšetrenie u špecialistu, čím uľahčuje pacientovi organizáciu a prístup k potrebnej starostlivosti.

  4. Zachovanie spoľahlivosti a dôvernosti: Pri sprostredkovaní špecializovaného vyšetrenia sa zachováva dôvernosť a spoľahlivosť informácií. Cieľom je zabezpečiť, aby pacient mal prístup k adekvátnej starostlivosti pod vedením odborníka.

Sprostredkovanie špecializovaného vyšetrenia MUDr. Jurajom Frolkovičom podčiarkuje jeho angažovanosť v poskytovaní komplexnej starostlivosti, ktorá vyhovuje konkrétnym potrebám pacienta.


 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas