banner web

Pravidelná ambulantná kontrola s MUDr. Jurajom Frolkovičom je zameraná na starostlivý pohľad do duševného zdravia pacientov. Tento stručný, ale podstatný proces, trvajúci približne pol hodiny, obsahuje niekoľko kľúčových krokov.

Postup pravidelnej ambulantnej kontroly:

  1. Zhodnotenie vývoja stavu a efektu liečby: Na začiatku kontroly MUDr. Frolkovič starostlivo zhodnocuje vývoj stavu pacienta. Analyzuje symptómy a hodnotí efektívnosť doterajšej liečby. Tento krok umožňuje prispôsobenie liečebného plánu aktuálnym potrebám pacienta.

  2. Bilancia nežiadúcich účinkov medikácie: Lekár dôkladne sleduje eventuálne nežiadúce účinky liekov. Tento preventívny prístup je kľúčový pre minimalizáciu potenciálnych rizík a zabezpečenie optimálnej liečby.

  3. Dohovor o pokračovaní liečby: Na základe zhodnotenia stavu a efektívnosti liečby lekár a pacient dohodnú ďalšie kroky v liečebnom pláne. Spoločne rokujú o ďalšom smerovaní liečby, pričom zohľadňujú individuálne potreby a preferencie pacienta.

  4. Vyhotovenie receptu: Na záver ambulantnej kontroly MUDr. Frolkovič vyhotovuje recept na potrebné lieky. Tento krok zabezpečuje nepretržitý prístup pacienta k liekom a minimalizuje možnosť nežiadúceho prerušenia liečby.

Pravidelná ambulantná kontrola u MUDr. Juraja Frolkoviča predstavuje dôležitý moment spojenia starostlivosti a odbornosti, pričom kladieme dôraz na individuálny prístup k duševnému zdraviu pacientov.

x6

 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas