banner web

MUDr. Juraj Frolkovič poskytuje krízovú intervenciu, ktorá je zameraná na poskytnutie podpory a racionálneho náhľadu v konfliktných, stresových alebo inak zaťažujúcich situáciách.

x7

Charakteristika krízovej intervencie:

  1. Rýchla a efektívna reakcia: Krízová intervencia je navrhnutá tak, aby poskytovala rýchlu a efektívnu reakciu v situáciách, ktoré môžu byť emocionálne náročné a stresujúce.

  2. Podpora v konfliktných situáciách: MUDr. Frolkovič ponúka podporu a racionálny náhľad v situáciách konfliktu, kde jeho odborný pohľad môže pomôcť pri zvládaní náročných interakcií.

  3. Stresové situácie: Krízová intervencia je určená aj pre stresové situácie, kde pacienti môžu profitovať zo zvládnutia náročných životných okolností pod vedením lekára.

  4. Zaťažujúce situácie: Odborná podpora je k dispozícii v situáciách, ktoré sú zaťažujúce z psychologického alebo emocionálneho hľadiska, pomáhajúc pacientom nájsť konštruktívne riešenia.

Krízová intervencia MUDr. Juraja Frolkoviča je zameraná na poskytovanie rýchlej a účinnej pomoci v náročných situáciách, podporujúc pacientov v zvládaní stresu a náročných emocionálnych situácií.


 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas