banner web

E-mailová konzultácia s MUDr. Jurajom Frolkovičom predstavuje bezpečný a autorizovaný spôsob komunikácie, zameraný predovšetkým na pacientov v starostlivosti JFCare. Tento kanál umožňuje pacientom zasielať otázky a získavať odborné odpovede s dôrazom na bezpečnosť informácií.

x11

Charakteristika e-mailovej konzultácie:

  1. Prísna autorizácia odosielateľa: E-mailová komunikácia vyžaduje prísnu autorizáciu odosielateľa. Odosielateľ musí uviesť meno, rodné číslo a adresu pre potvrdenie identity a bezpečnosť komunikácie.

  2. Zodpovedanie nastolených otázok: Lekár odpovedá na otázky, ktoré sú pacientom nastolené prostredníctvom e-mailu. Týmto spôsobom pacienti môžu získavať odbornú radu a informácie písomne, s dôrazom na jasné a zrozumiteľné vysvetlenie.

  3. Vybavovaní iba pacienti v starostlivosti JFCare: E-mailová konzultácia je dostupná výlučne pre pacientov v starostlivosti JFCare, čo zabezpečuje kvalitný a individualizovaný prístup k ich potrebám.

E-mailová konzultácia je bezpečným a efektívnym spôsobom, ako pacienti v starostlivosti JFCare môžu komunikovať so svojím lekárom, poskytujúc im príležitosť klásť otázky a získavať odborné rady prostredníctvom písomnej formy.


 

TEL : +421 905 385 324

 „Máte otázku? Alebo sa chcete objednať? Zavolajte...“

Objednávanie nového pacienta

V prípade záujmu o pridelenie termínu vyšetrenia nám prosím napíšte v niekoľkých riadkoch popis svojej zdravotnej problematiky cez kontaktný formulár priamo na stránke alebo pošlite e-mail na ambulancia@jfcare.sk . Nie všetkým oblastiam psychiatrie sa venujeme a navyše niektoré okruhy psychických porúch si vyžadujú starostlivosť v špecializovaných ambulanciách. Je praktickejšie posúdiť to hneď na začiatku, aby sme si nedohovárali stretnutie zbytočne. Ďakujeme vopred za ochotu poskytnúť rýchle a efektívne prvé údaje o ťažkostiach, ktoré plánujete riešiť.

Dohodnutie termínu

Preferujeme objednanie prostredníctvom telefonického kontaktu na čísle +421 905 385 324. S pani asistentkou je možné si dohovoriť aj dočasnú rezerváciu termínu v prípade, že ešte neviete naisto, či sa budete môcť na zvolený termín dostaviť. Pri tomtom postupe sa dohodnete, dokedy bude termín nutné potvrdiť. Termín ponúknutý prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy vyžaduje potvrdenie do 24 hodín, inak bude automaticky pridelený inému pacientovi. Pri odignorovaní termínu (ak sa pacient oficiálne neodhlási z dohodnutého termínu s predstihom 24 hodín a viac) je účtovaný storno poplatok 50€.

Neviete sa k nám dovolať?

V prípade, že sa neviete ani na viac pokusov dovolať, napíšte nám prosím na kontaktný formulár, e-mail alebo pošlite SMS. Sme pravdepodobne na obede alebo sa venujeme komplikovanejšiemu prípadu. Žiadosti o telefonickú konzultáciu pre pacientov v starostlivosti našej ambulancie vybavujeme podľa stupňa urgencie (v niektorých prípadoch aj okamžite), vždy však ešte v ten istý deň.

© JFCare s. r. o.
Kontakt: ambulancia@jfcare.sk | Tel: +421 905 385 324

created by: Marek Sarvas